Ogłoszenia duszpasterskie – 28 Niedziela Zwykła – 10.10.2021

1. Dzisiaj Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Dzisiaj odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. po Mszy św. o godz. 12.00.
  3. We wtorek wypada w naszej parafii diecezjalna adoracja Najśw. Sakramentu. Różaniec ofiarujemy w intencji naszej diecezji, wszystkich dzieł Bożych w niej powstałych.
  4. W czwartek 14 października wypada Dzień Edukacji Narodowej. Nabożeństwo różańcowe ofiarujemy wtedy w int. nauczycieli, wychowawców, katechetów, także za tych którzy już odeszli do wieczności a nas uczyli i wychowywali.
  5. W piątek 22 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Odpust w Biłgoraju w parafii pw. św. Jana Pawła II.
  6. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie – bezpośrednio po Mszy św. o godz. 17.00. W niedziele – bezpośrednio po Mszy św. o godz. 12.00. W tym tygodniu różaniec poprowadzą: w poniedziałek – Koła Różańcowe, we wtorek – Legion Maryi, w środę dzieci z SP, w czwartek dzieci ze SP, w piątek – kandydaci do bierzmowania, w sobotę Straż Honorowa NSPJ, w niedzielę będziemy odmawiali na chóry.
  7. Zachęcam do nabywania kalendarzy KRZ – po 6 zł. (są jeszcze 4 egzemplarze)
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną: 1877,50 zł.
  9. Zachęcam do nabywania nowego numeru gazetki parafialnej. W niej m.in. artykuły: „15 obietnic Maryi dla tych, którzy będą odmawiać różaniec”, „Różaniec wżyciu św. Ojca Pio”, „Prośby Matki Bożej z Fatimy”, „Co się dzieje z nierozerwalnością małżeństwa?”, „Tajemnica Eucharystii”.
  10. Zachęcam do nabywania Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. W nim można przeczytać m.in. artykuły: „Czy różaniec zbawia?”, „Kościół oczami świeckich”, „Piewcy tradycji i kultury” i inne.
  11. Za tydzień o godz. 12.00, będziemy gościć zespół Credo z Księżpola.
  12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.