Rada Duszpastersko-Ekonomiczna naszej parafii

Dziękujemy za udział w głosowaniu. Odbyło się 18 stycznia. Wszystkim członkom gratulujemy. Będą sprawować swoją funkcję przez okres 5 lat. Wszystkim członkom gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów oraz owocnych spotkań dla dobra całej wspólnoty parafilanej. Tym którzy ustępują z funkcji, za dotychczasową posługę, poświęcony czas zaangażowanie z serca dziękujemy i życzymy wszystkiego dla nich i ich rodzin. Bóg Zapłać.
Skład nowej rady parafialnej:

 1. Agnieszka Dąbek
 2. Elżbieta Furmanek
 3. Urszula Szponar
 4. Andrzej Sobaszek
 5. Jan Pacyk
 6. Anna Koper
 7. Irena Luchowska
 8. Janina Czok
 9. Teresa Radomska
 10. Grażyna Karczmarzyk
 11. Grażyna Paprocka
 12. Małgorzata Jednacz
 13. Mirosław Widz
 14. Czesław Więcław
 15. Roman Raduj
 16. Wiesław Różyński
 17. Jan Majewski