Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Chrystusa Króla

26.11.2023

 

 1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Odpust w parafii Chrystusa Króla w Biłgoraju, Suma o godz. 12.00.
 2. W czwartek 30 listopada będziemy obchodzić święto św. Andrzeja Apostoła.
 3. W I Piątek miesiąca do chorych udam się z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Spowiedź I piątkowa od godz. 16.15. Zachęcam dorosłych do korzystania ze spowiedzi w dni poprzedzające. Dzieci z klasy czwartej proszę, aby przychodziły wcześniej.
 4. W I Sobotę miesiąca Po Mszy św. o 17.30 będzie Adoracja, różaniec i rozważanie.
 5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Taca inwestycyjna.
 6. W przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele Katolickim Adwent, czas który ma nas przygotować na święta Narodzenia Pańskiego oraz do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Po następnej niedzieli rozpoczną się nabożeństwa roratnie.
 7. Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się u nas w drugą niedziele Adwentu (10.12) i będą trwały do wtorku (12.12) Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji.
 8. W następna niedzielę zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny i radni rozniosą je po domach. Za tydzień będzie można nabyć już świece wigilijne po 8 zł.
 9. Spotkanie rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się w piątek 1 grudnia po Mszy św. o godz. 17.30 na plebanii. Zapraszam wszystkich radnych parafialnych.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na podłogę w naszym kościele: bez – 200 zł, bez – 300 zł.
 11. Zachęcam do nabywania Tygodnika „Niedziela”. W nim można przeczytać m.in. art.: „Jakiego Kościoła chcemy?”, „Koniec świata czy początek?”, „Katolicy nie mogą należeć do masonerii?” W Dodatku art.: „ Jak pomóc dziecku w problemach?”,
 12. Modlitwa za Ojczyznę.
 13. Modlitwa w intencji naszej parafii.
 14. Modlitwa do św. Michała Archanioła