05.VI.2020r. – XIV Niedziela Zwykła.

1. Dziś I Niedziela miesiąca po mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej święto patronalne Apostolstwa Chorych, w środę św. Jana z Dukli, w sobotę święto św. Benedykta, opata patrona Europy.
  3. Intencje mszy św./osobna zakładka/
  4. Reklama Niedzieli i gazetki parafialnej.
  5. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej mszy św.
  6. Zachęcam do wzięcia i czytania 2 książeczek o Eucharystii i Matce Bożej.
  7. W przyszłą niedzielę taca na nasze WSD.
  8. Informacja Biura Radia Maryja.
  9. W środę o godz. 11.00 I próba dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  10. Od dzisiaj wraca modlitwa Apostolatu Maryi III Tysiąclecia.
  11. 22 lipca, w środę na mszy św. o godz. 17.00 będzie powołany II Apostolat Maryi III Tysiąclecia. Przyjedzie ks. Andrzej Juńcyk oraz p. Maria Stachurska – krajowi koordynatorzy.
  12. Módlimy się w intencji ofiarodawców, gości, dzieł ewangelizacyjnych, chorych i o powstrzymanie pandemii corona wirusa, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.