Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Zwykła – 05.02.2023

1. Dzisiaj I niedziela Miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.
  2. W sobotę 11 lutego przypada liturgiczne wsp. Najśw. Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Chorego.
  3. Za tydzień w niedzielę taca będzie przeznaczona na WSD.
  4. Za tydzień odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Po Mszy św. O godz. 12.00.
  5. Bóg zapłać za of. na kościół – 500 zł.
  6. Zachęcam do nabywania Tygodnika „Niedziela”. W nim można przeczytać m.in. art. „Gdy dziecko nie chce chodzić na religię” „Czy zwykły katolik może być mistykiem?”, „Gdy nie było sakramentu małżeństwa”, „Prawda o księgach zakrytych”, „Wojna z bliska”. W dodatku art.” Nawrócona fotomodelka”, „Sposoby na zmęczenie”.
  7. Zachęcam do nabywania nowego nru gazetki parafialnej.
  8. W zakrystii jest do odebrania czasopismo „Anioł Stróż” tylko dla tych co są zapisani.
  9. W 3 niedzielę lutego (19.02) będzie zbierana specjalna taca na ogrzewanie kościoła. Tego typu taca na ogrzewanie, będzie 1 raz w roku
  10. Modlitwa do św. Michała Archanioła.