Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia”. Odbywa się zbiórka do puszek na „Fundusz Caritas”.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 – zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W najbliższą sobotę odbędzie się w kościele obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 15.00, a następnie druga część egzaminu.
  4. Za tydzień w niedzielę, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych po Mszy św. o 12.00.
  5. Zachęcam do uczestnictwa we Mszy św. w dni powszednie. Teraz już cały czas będzie ona o godz. 18.00, aż do października, kiedy to nastąpi zmiana na czas zimowy i wtedy Eucharystia będzie o godz. 17.00.
  6. Zachęcam do nabywania gazetki parafialnej. ( Wielkanoc, święto miłosierdzia Bożego, Koronka do miłosierdzia Bożego, z dzienników duchowych Alicji Lenczewskiej – o nasilenie się działania Złego, wspomnienie z rekolekcji wielkopostnych)
  7. Zachęcam do nabywania tygodnika „Niedziela”. Można przeczytać takie artykuły: „Koło Ratunkowe nie tylko dla wierzących”, „Ludzie Bożego miłosierdzia”, „Maryjna pobożność a Eucharystia”, „Niedokończona żałoba” i inne.
  8. Modlitwa do św. Michała Archanioła.