Ogłoszenia duszpasterskie – 5 Niedziela Wielkanocy – 15.05.2022

1. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Rodzice dzieci komunijnych złożyli w darze ołtarza puszkę na komunikanty, która kosztowała 1800 zł. Bóg zapłać za piękne przystrojenie świątyni, a także za zrobione porządki w środku kościoła oraz na zewnątrz.
  2. Dzieci będą przeżywały w tym tygodniu „Biały Tydzień”. Każdego dnia będą gromadziły się na Eucharystii o godz. 18.00, a następnie na nabożeństwie majowym. Natomiast w sobotę na zakończenie Białego Tygodnia dzieci komunijne i rocznicowe wezmą udział w pielgrzymce dziękczynnej w Kalwarii Pacławskiej.
  3. Ze względu na I Komunię św. nie będzie już dzisiaj Mszy św. o godz. 12.00.
  4. W poniedziałek 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  5. Nabożeństwo majowe będzie w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30.
  6. Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowanie planowane jest na 26 maja o godz. 19.00.
  7. Zachęcam do nabywania Tygodnika „Niedziela”. W nim można przeczytać m.in.: „Religia internetowa”, „Komu służy wirtualna ambona?”, „Religia w czasach kryzysu”, „Pogotowie dla rodziny”, „Jak poskromić nadciśnienie” i inne.
  8. Zachęcam do nabywania nowego nr-u gazetki parafialnej.
  9. Jest także do nabycia nowy numer dwumiesięcznika „Misyjne drogi”
  10. Modlitwa do św. Michała Archanioła.